LV
Dzīvokļu izvēle Galerija Kontakti
Projekts Ūbeļu nami
Arhitektūra un telpu interjers, projekta labiekārtojums

Galvenā Ūbeļu nami projekta priekšrocība ir zaļā, sakoptā un norobežotā teritorija ar pārdomātu un skaisti iekārtotu ainavu, tostarp projektā ir padomāts arī par drošību un ērtībām.

Ainavas arhitektūru veido apzaļumoti laukumi,  gājēju celiņi un vietas atpūtai.

Visi dzīvokļi projekta Ūbeļu Namos II.mājā tiek piedāvāti pārdošanā ar pilnu iekšējo apdari. Būs ieklātas kvalitatīvs grīdas segums, uzstādīta santehnika sanmezglos, veikti flīzēšanas darbi, dubultais sienu krāsojums aktuālos interjēra toņos un sagatvotas vietas iebūvēto mēbeļu un virtuves ierīkošanai.

Projektā tiks piedāvāts arī  DEMO dzīvokļis ar visām iebūvētajām mēbelēm, virtuves iekārtu, gaismas ķermeņiem un dizaina mēbelēm.
Dzīvokļu interjers un apdare
Tehniskais apraksts
Būve
Pagrabstāva līmenī monolīta dzelsbetona ārsienas un nesošās iekšējās sienas. Virs pagrabstāva ārsienas un nesošās sienas- Columbia KIWI BLOKU MŪRIS , pirmā – ceturtā stāva līmenī – fibo bloki. Ārsienas siltinātas ar Isover FS30. Iekšējās starpistabu starpsienas no ģipškartona konstrukcijām. Iekšējās ugunsdrošās nenesošās starpsienas – fibo bloku mūris vai ugunsdrošais ģipškartons.
Jumts
Slīpais jumts-dzelzbetona paneļu saliekamās konstrukcijas ar putupolistrirola siltuma izolāciju 250-450 biezumā un kausējamā ruļļu materiāla jumta segumu. Lietus ūdens notekas izvietotas ēku centrālājā daļā.
Fasāde
PVC profils ar trīsstiklu pakešu stiklojumu. Logu rāmju tonis fasdē – antracīts, iekšpusē - balts. Projektētā logu rāmju Uf-vērtība 1.3 W/m2K, stiklojums - Ug+0.5W/m2K.
Durvis
Aluminīja profila durvis. Dzīvokļu ieejas durvis - tērauda ar ugunsnoturības klasi vismaz EI 30. Iekšdurvis – koka.
Apdare
Gridas segums lamināts, dubultais sienu krāsojums, vannas istabās kvalitatīvas flīzes un santehnika.
Pie ēku ieejām: soliņi, atkritumu urnas, velo statīvi. Teritorijā  bruģētas ietves un teritorijas apgaismojums, izgaismota autostāvvieta, bērnu rotaļu laukums.
Bildes no būves