LV
Dzīvokļu izvēle Galerija Kontakti
Projekta detaļas

Projekta Ūbeļu Nami detaļas

Pirmās kārtas II.mājā iegādei tiek piedāvāti divu un trīs istabu dzīvokļi platībās no 44 kv.m., līdz 61 kv.m. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons.

Projekta Ūbeļu Nami detaļas

Pirmās kārtas II.mājā iegādei tiek piedāvāti divu un trīs istabu dzīvokļi platībās no 44 kv.m., līdz 61 kv.m. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons.

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos, Ūbeļu ielā netālu no upes Gaujas Vējupes ielokā.

Projekts tiek realizēts 2 kārtās. Pirmajā celtniecības kārtā uzbūvējot divas četru stāvu ēkas ar 48 dzīvokļiem katrā un pazemes un virszemes autostāvvietu. Projektā otrajā kārtā paredzētas uzcelt vēl 2 līdzīgas ēkas. Patreiz tiek realizēta I kārtās 2. mājas būvniecība.

Projekta attīstītājs ir domājis par par detaļām un tehniskiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā.

Projektā ir paredzēta vieta velosipēdu novietošanai, tiks izveidota atpūtas un spēļu zona bērniem, izveidoti apstādījumi un soliņi.

Padomāts arī par iedzīvotāju drošību Ūbeļu namos, tiks uzstādītas automātiskās barjeras pie iebraukšanas stāvvietu teritorijā un iekļūšana ēkas kāpņu telpā organizēta izmantojot kodu sistēmu.

Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un tiem, kas Ādažus izvēlēsies par savām mājām.

Projekta atrašanās vieta un apkārtējā plašā un zaļā vide ir būtiski ietekmējusi Ūbeļu Namu ēku vizuālo izskatu un stilu, tieši tāpēc projekta arhitektūrā un fasāžu risinājumos ir izmantoti  dabas krāsu toņi. Pateicoties lakoniskajam dizainam, Ūbeļu Nami organiski iekļaujas apkārtnes ainavā.

Pirkt mājokli Ādažos klusā un zaļā mikrorajonā Podnieki