LV
Dzīvokļu izvēle Galerija Kontakti
Dzīvesstils
Ādaži

ĀDAŽI pierīgas pilsēta ar lielo burtu - intensīva pilsētas attīstība, labvēlīga vide jauniem uzņēmējiem, lieli ražošanas uzņēmumi ar neskaitāmām darba vietām, augsta līmeņa un kvalitātes pirmsskolas iestādes un skolas, kas ir viens no svarīgākajiem faktoriem jaunām ģimenēm. Fantastiskas atpūtas vietas- peldvietas, kafejnīcas/restorāni un rotaļu laukumi. Gaujas svētki Ādažos ir grandiozākais un arī gaidītākais gada notikums novadā, kuru ir iecienījuši citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji. Iekļaujot to ikgadējo apmeklējamo, svinīgo pasākumu sarakstā.

Lasīt vairāk

Mūsdienīgi rotaļu laukumi

Piemājas teritorijā būs izvietoti mūsdienīgi, attīstoši rotaļu laukumi ar bērniem drošu segumu, dažādām rotaļu iespējām un šūpolēm.

Lasīt vairāk

Ekoloģisks dzīvesveids

Veicinot zaļo un ekoloģisko dzīvesveidu, projekta izstrādātāji ēkas būvniecībā izmantos kvalitatīvus materiālus, kas pozitīvi ietekmēs ēkas energo efektivitāti, un parūpēsies arī par iespēju, iedzīvotājiem šķirot atkritumus.

Lasīt vairāk

Pilsētas infrastruktūra

Ādažos ir izcili attīstīta pilsētas infrastruktūra. Vairāki bērnudārzi, viena no modernākām sākumskolām Baltijā, vidusskola, mūzikas,mākslas un sporta skolas. Izklaidējoši kultūras un sporta centri, dažādām gaumēm veikali, kafejnīcas un lauku tirdziņi. Pilsētas centrā sakopta, Vējupes smilšu pludmale, neskaitāmi bērnu rotaļu laukumi, mini zoo. Iedzīvotāju ērtībām, regulāri kursē sabiedriskais transports, kas Jūs ērti nogādās uz Rīgu, gan uz Saulkrastu saulaino pludmali.

Lasīt vairāk