LV
Dzīvokļu izvēle Galerija Kontakti
Dzīvokļu iegāde

Ja vēlaties iegādāties dzīvokli Ādažos, tad labākais risinājums ir projekts Ūbeļu nami. Praktisks dzīvokļu plānojums, kvalitatīvi apdares materāli, izdevīgs iegādes piedāvājums katram pircējam. 

Mēs piedāvāsim Jums labākos risinājumus Jūsu jaunajam mājoklim.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim jebkurā Jums ērtā laikā.
Rakstiet, zvaniet, nāciet ciemos!
Mēs vēlamies, lai dzīve Ūbeļu nami sagādātu Jums prieku, jau no pirmās dienas.
Lai ceļš uz jūsu jaunajām mājām ir ātrs, ērts un vienkāršs!
1. Dzīvokļa rezervācija
Šobrīd visi interesenti var sākt rezervēt sev izvēlēto mājokli projektā Ūbeļu nami par pievilcīgām, pirms rezervācijas laika īpašām cenām sākot no 1250 EUR/m2 ar pilnu apdari.
2. Bankas finansējums
Ja dzīvokļa iegādei Ādažos Jums nepieciešams bankas finansējums, iesakām apmeklēt Jūsu bankas kredītspeciālistu, lai noskaidrotu hipotekārā kredīta iespējas. Mēs sadarbojamies ar visām lielākajām bankām Latvijā.
3. Pirkuma līguma parakstīšana

Pieņemot lēmumu iegādāties nekustamo īpašumu, darījuma puses vienojas par pirkuma līguma noslēgšanas formu.

Pirkuma līgumu izstrādā un paraksta darījumu puses privātā kārtā vai ar notariālo aktu, darījuma pusēm jāvēršas pie zvērināta notāra, kurš sagatavo līguma projekta tekstu un saskaņo to ar darījuma pusēm.

Pārdevējs un pircējs pirkuma līgumu paraksta zvērināta notāra klātbūtnē.

4. Dokumentu noformēšana un reģistrēšana Zemesgrāmatā
Ar nekustamo īpašumu saistīto tiesību nostiprināšanai zemesgrāmatā nepieciešams zemesgrāmatu nodaļā iesniegt vienu pirkuma līguma eksemplāru arī nostiprinājuma lūgumu, nostiprinājuma lūdzējiem jāvēršas pie zvērināta notāra, lai zvērināts notārs sagatavotu nostiprinājuma lūgumu, kuru pārdevējam un pircējam būs jāparaksta zvērināta notāra klātbūtnē.
Atbalsts un finansējums
Ir pieejamas divu veidu atbalsta programmas:
Ģimenēm ar bērniem
Garantija bankas aizdevumam mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem, kurām ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai.
Sīkāka informācija
Jaunajiem speciālistiem
Garantija bankas aizdevumam mājokļa iegādei jaunajiem speciālistiem, kuriem ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai.
Sīkāka informācija